Matbaa

Kartvizitin Önemi

parlak kartvizit ucuz kartvizit

Kartvizitin önemi, Bursa’da kartvizit en çok basılan matbaa ürünlerinin başında gelmektedir. Kartvizit her ne kadar küçük bir baskı olsada, önemi bir o kadar büyüktür. Firmanızın kimliğini temsil eden kartvizit, dijital çağda olmamıza rağmen olmazsa olmazlardandır. Sizin firma kimliğinizi temsil eder ve kolay kolay atılmaz. Aktif ticaret hayatınızda, kendi sektörünüz ile alakalı görüştüğünüz her müşteriniz ile kartvizit alışverişiniz kesinlikle olmuştur. İnsanlar rehberlerine kaydetmektense, bir kağıt kadar yer kaplayan küçük kartviziti cüzdanında, çekmecesinde saklamaktadır ve kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Kartvizitin Önemi ve Kartvizit çeşitleri

kartvizit tasarımı bursa
Kartvizitler bir çok çeşit üretilebilmektedir. Genel standart olarak adlandırabileceğimiz kartvizitler 350gr. kuşe kullanılır. Bir alt segment diyebileceğimiz başlangıç kartvizitleri ise tek yön basılmakta olup 250gr. bristol kağıt kullanılmaktadır.
Üst segment kartvizitler ise, sektörde sek kartvizit olarak geçmekte olup kalın kartvizit, sert kartvizit diye de adlandırılmaktadır. Bu kartvizitler, 2 adet 350gr. kuşe kağıdın birbirine sıvanmasıyla oluşmaktadır. En çok tercih edilen kartvizitlerin başında gelir. 700gr. kartvizit olarak geçer. Ekstra olarak özel kesim ve üzerine kabartma lak uygulaması yapılabilmektedir.

Özel Tasarım Kartvizit

farklı kartvizit tasarımı

Kartvizitte yüzlerce farklı tasarım oluşturulabilmektedir. Tek yön ve çift yön olarak iki ayrı şekilde basılır. Kartvizitler günümüzde organize matbaalarda üretilmektedir. Toplu basım gerçekleştirildiği için fiyatları ucuz ve uygun tutulmaktadır. Müşteriler kolaylıkla bu üründen sipariş verebilir.

Sitemizdeki kartvizit örneklerimize buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Siz de firmanıza özel tasarım kartvizitiniz olsun istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyük titizlikle tasarımınızı yaparak kartvizitinizi üreteceğimizden şüpheniz olmasın. Üstelik en uygun fiyat garantisi ile.