Açık Hava Reklamcılığı

Bursa Tabela Hizmeti

bursa tabela

Bursa’da açık hava reklamcılığı İstanbul kadar gelişmiş olmasa da ülkemizde azımsanmayacak öneme sahiptir.

Açık hava reklamcılığı dendiğinde tabela, cephe giydirme, folyo giydirme, oneway giydirme, olta bayraklar, dubalar, araç giydirmeler ve kaplamalar gibi iş kolları aklımıza gelmektedir.

Kaktüs basım olarak Bursa’da açık hava reklamcılığı hizmeti de vermekteyiz.

Dubalar üzerine kaplama yapılarak müşterilerinizin dikkatini rahatlıkla çekebilirsiniz.

Araç Kaplama

Araç kaplama (araç giydirme) her türlü ağır vasıta, otomobil kaplama, araç arka cam kaplama gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Arka cam için folyo kaplama tavsiye etmiyoruz, çünkü dikiz aynasından arkası gözükmeyecektir. Fakat oneway kaplatmayı tercih edebilirsiniz. Delikli bir malzeme olduğu için dikiz aynasından rahatlıkla arkanızı görebilirsiniz.

Firmanız için reklamın ne kadar önemli olduğunu sakın unutmayın, reklama gerekli yatırımı yaptığınız takdirde firmanızın büyümesi hızlanacaktır.

Tabela konusunda da bütçenize göre seçebileceğiniz ışıklı tabela, ışıksız tabela, vinil germe tabela gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. İster kutu harf, isterseniz pleksi oyma ışıklı tabelalar ile firmanızın ve dükkanınızın görünüşüne katkıta bulunabilirsiniz.

Orjinal Boya Kullanıldığından Emin Olun

Açık hava reklamcılık sektöründe çok sayıda muadil ürün kullanan firma bulunmaktadır. Yapılan baskıların rengi bir kaç ay sonra solmaktadır, şunun garantisini Kaktüs basım olarak veriyoruz ki böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Ürünlerimizin tamamında orjinal malzeme ve boya kullanılmaktadır.

Tabela Tasarımları

Uzman grafik tasarım ekibimiz tabela tasarımlarınızda sizinle yakından ilgilenecektir. +8 yıllık tecrübeli grafik tasarım ekibimiz, her zaman Bursa matbaa ve reklamcılık konusunda fark yaratmıştır.

Her türlü açık hava reklamcılığı konusunda bizimle iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın